Forum Ślubne

Startujemy! Nowa odsłona forumslubne.pl

2010-05-19 11:09:45

Nowy portal - nowy layout - nowe wyzwania. Zapraszamy!

Niezmiernie miło nam poinformować Was iż nowa odsłona portalu została właśnie uruchomiona. Póki co oglądacie wersję beta – wciąż testujemy nasze nowe oprogramowanie. Jednocześnie chcieliśmy powiedzieć, iż nie wszystkie funkcje naszego portalu zostały już uruchomione – dlatego też, warto do nas zaglądać. Jeśli jednak zauważycie, że coś działa nie tak jak powinno – dajcie znać – będziemy wdzięczni.

Portal ForumSlubne.pl jest jedynym tego typu portalem w Polsce – jasno i czytelnie kierujemy się w stronę świadomych, modnych i inteligentnych czytelników. Zdecydowanie mówimy „nie!” wszechogarniającej tandecie i bylejakości związanych z branżą ślubno-weselną. Żadnych gołąbków, żadnych serduszek – sprzeciwiamy się kreowaniu ślubu jako okresu totalnego bezguścia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami – prócz standardowych porad związanych z planowaniem dnia ślubu, będziecie mogli przeczytać także artykuły które prezentują odważne i zdecydowane spojrzenie na branżę ślubną. Osoby je piszące mają ogromne doświadczenie w branży ślubnej i piszą artykuły oparte o doświadczenie, nie są to kopie amerykańskich artykułów oderwanych od naszej Polskiej rzeczywistości.

Portal to także baza firm ślubnych. Dołącz do jednej z największych baz firm ślubnych już dziś – zamieść wpis do naszej bazy całkowicie za darmo. Podstawowe konto umożliwia zamieszczenie do 5 zdjęć, 1 film (Vimeo), oraz 1 plik mp3. W przyszłości pojawi się konto typu Premium, którego możliwości będą rozszerzone.

Galeria FPFS jest galerią zdjęć członków FPFS – czyli grupy jednych z najlepszych fotografów.

Już niedługo zostaną zaprezentowane kolejne narzędzia i działy naszego portalu. W pierwszej kolejności zostanie zaprezentowana galeria video - pierwsza galeria video z najlepszymi filmami ślubnymi.

Już niedługo pojawią się także narzędzia dla par młodych ułatwiające planowanie swojego ślubu.

zapraszamy!

Zespół FS


Komentarze:


Dodaj swój komentarz:

Uzupełnij wszystkie pola oznaczone na czerwono.

Powyższe pole jest wymagane
Treść komentarza powina być nie krótrza niż 5 a nie dłuża niż 255 znaków