Forum Ślubne

Polityka Prywatności

2010-10-17 12:00:00

Polityka Prywatności - zbiór zasad określających warunki współpracy oraz podejścia do zasad ochrony danych w internecie.

 

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie z serwisu forumslubne.pl, oznacza akceptacją warunków zawartych w poniższej Polityce Prywatności.

 

            Firma MaxMax, właściciel serwisu forumslubne.pl, zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności, a aktualna wersja jest zawsze dostępna na stronie serwisu. Kontakt do administratora portalu : admin@forumslubne.pl

 

            Polityka Prywatności obowiązuje każdego użytkownika. Podstawową zasadą jest to, że portal nie udostępnia i nie sprzedaje osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników portalu. Nie dotyczy to sytuacji w której użytkownik publikuje swoje dane świadomie i udostępnia je w celach kupna/sprzedaży usług.

 

            Dane mogą być udostępnione organom administracji publicznej upoważnionych do dostępu do nich na podstawie właściwych przepisów prawa.

 

            Aby móc korzystać z części funkcjonalności portalu, konieczna będzie rejestracja, podczas której poprosimy Cię o dane kontaktowe takie jak adres e-mail, login i hasło.

 

            Udostępnione przez Ciebie dane są przetwarzane w celach związanych z korzystaniem z portalu, oraz w celach statystycznych i marketingowych.

 

            Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane uzyskaliśmy w związku z działalnością związaną z portalem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje komercyjne oraz niekomercyjne, dotyczące naszych produktów czy Partnerów z którymi współpracujemy.

 

            W celu poprawnego działania i umożliwienia swobodnego poruszania się po serwisie, wykorzystujemy pliki cookie, które nie są szkodliwe ani dla Twojego komputera, dlatego zalecamy aby były włączone w przeglądarce. Zwiększy to Twoją satysfakcję z korzystania z naszego serwisu.        

 

            Zabrania się zbierania i gromadzenia danych podanych przez użytkowników, bez ich każdorazowej zgody.

 

            Sądem właściwy dla rozstrzygania sporów wynikających z niniejszego Regulaminu jest Sąd właściwy dla siedziby Usługodawcy.

 

 

Wyłączenie odpowiedzialności

            Portal nie odpowiada na treści zamieszczane w reklamach oraz osobiste opinie i komentarze dodawane przez użytkowników portalu. Odpowiedzialność za treści zamieszczane w tekstach publikowanych artykułów ponosi jego autor.

 

            Serwis Forumslubne.pl zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Namawiamy, by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityka prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko serwisu Forumslubne.pl

 

 

 

 

z poważaniem
Administrator portalu Forumslubne.pl
 

 


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował artykułu.

Dodaj swój komentarz:

Uzupełnij wszystkie pola oznaczone na czerwono.

Powyższe pole jest wymagane
Treść komentarza powina być nie krótrza niż 5 a nie dłuża niż 255 znaków