Forum Ślubne

Konfetti - zabawa dla wszystkich

2012-01-26 20:00:00

Konfetti najczęściej kojarzymy z imprezą sylwestrową lub karnawałem, czyli z szampańską zabawą. Dlaczego więc nie wykorzystać go na weselu? Warto spróbować, aby przekonać się, że te kolorowe drobinki mogą ubarwić niejeden moment przyjęcia.

Konfetti - zabawa dla wszystkich

Po pierwsze, są świetną alternatywą dla tradycyjnego ryżu podczas obsypywania młodej pary po wyjściu z kościoła. Jest to rozwiązanie o wiele bardziej subtelne i efektowne, dlatego warto zaryzykować modyfikację tego zwyczaju i zaopatrzyć gości w pudełeczka z konfetti zamiast woreczków z ryżem.


www.slubnezakupy.plPo drugie, nic tak nie dodaje romantyzmu i uroku pierwszemu tańcu, jak sypiący się na głowy wpatrzonych w siebie nowożeńców, iskrzący deszcz konfetti. Nie ważne czy będzie on sypany przez gości, czy z pękających balonów – w każdym przypadku efekt będzie zniewalający.

 


www.pikwadrat.pl


www.rzstudio.plPoza tym, obsypywanie się konfetti to świetna zabawa, z której zadowolone będą nie tylko dzieci. W końcu wesele jest po to, aby się bawić i radośnie świętować zawarcie małżeństwa, a im więcej okazji, aby tę radość wyrazić tym lepiej. Obsypywanie się konfetti podczas weselnych tańców będzie stanowić jeszcze jeden powód, dla którego wesele pozostanie na długo w pamięci gości.


www.zbigniewkruk.comKonfetti można wykorzystać także jako doskonały element dekoracyjny. Rozsypane gdzieniegdzie na weselnym stole wygląda niezwykle efektownie i co najważniejsze jest to dekoracja bardzo prosta w wykonaniu, niewymagająca żadnych umiejętności. Gdy nie dysponujemy zbyt dużym budżetem, wykorzystując konfetti możemy zrezygnować z ozdobnych obrusów czy innych dekoracji, gdyż wypełniając nim przestrzeń na stole wprowadzimy wrażenie przepychu.

 


www.sztybel.pl


www.szymonolma.plGdy myślimy o konfetti widzimy najczęściej okrągłe, małe drobinki papieru. Otóż niekoniecznie – w ofercie sklepu znajdziemy połyskujące konfetti w kształcie serc co doskonale pasuje do charakteru ślubnych uroczystości. Sklep oferuje także pudełeczka na konfetti dla gości, aby każdy mógł wziąć udział w kolorowym szaleństwie.


www.fotopracownia.com


www.fotopracownia.comJak więc widać, konfetti może być wykorzystane w wielu sytuacjach podczas weselnego przyjęcia. Jest to zarówno sposób świetnej, wspólnej zabawy oraz oryginalna i niedroga dekoracja, dlatego warto z pomocą konfetti urozmaicić rodzime tradycje.

Powyżej opisane dekoracje są do kupienia w internetowym sklepie wysyłkowym  www.slubnezakupy.pl


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował artykułu.

Dodaj swój komentarz:

Uzupełnij wszystkie pola oznaczone na czerwono.

Powyższe pole jest wymagane
Treść komentarza powina być nie krótrza niż 5 a nie dłuża niż 255 znaków